Oppositie Rapid toernooi - September 2005

	
  Het open toernooi vond plaats op zaterdag 10 september 2005. 
  Er werd gespeeld in 7 ronden Zwitsers, 20 minuten per persoon per partij.
 
  Net als vorig jaar was met de komst van een flink aantal sterke niet-Oppositie 
  spelers het niveau hoog. 
  Leuk ook dat oud-clubkampioen Ronald Groot van de partij was.

  Een vlekkeloze organisatie, prima catering (bedankt dames!), sponsering
  door de Rabobank, en een behoorlijk schaaknivo hebben wederom geleid tot een
  succesvol toernooi!
  
  Verder op deze pagina: foto's, ranglijst en prijswinnaars. 
  foto  foto
  foto  foto
  foto  foto
  foto  foto
  foto Links: voorzitter Herman Limmen staat op het punt de prijzen uit te reiken.


Hieronder de uitslagen en prijswinnaars:
 
  Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   TPR  BRtg
   1 Piet de Haas           7   6   1   0    6.5  2220  1975
   2 Ronald Groot           7   4   3   0    5.5  2007  1892
   3 Tjerk Sminia           7   5   1   1    5.5  1981  1861
   4 J. Vanis               7   5   0   2    5.0  1924  1751
   5 Roland Punt            7   4   1   2    4.5  1935  1952
   6 Mark Grondsma          7   4   1   2    4.5  1873  2010
   7 Rene Hennipman         7   4   1   2    4.5  1813  2000
   8 Danny de Ruiter        7   4   0   3    4.0  1837  1801
   9 Kees Jongkind          7   3   2   2    4.0  1769  1709
  10 Jaap Limmen            7   4   0   3    4.0  1749  1540
  11 Mirza Bro              7   4   0   3    4.0  1790  1746
  12 Peter Folkertsma       7   3   1   3    3.5  1819  1623
  13 Ron Greven             7   3   1   3    3.5  1804  1700
  14 Jan Rietveld           7   3   1   3    3.5  1741  1685
  15 Roland van Soest       7   3   1   3    3.5  1728  1729
  16 Willem Punt            7   3   1   3    3.5  1675  1655
  17 Bouke Woudstra         7   3   1   3    3.5  1619  1710
  18 Cor van Etten          7   3   1   3    3.5  1679  1725
  19 Martin Duinmayer       7   3   0   4    3.0  1729  1800
  20 Ruud Nieuwenhuis       7   3   0   4    3.0  1599  1809
  21 Dick Brugman           7   3   0   4    3.0  1526  1421
  22 Jan de Jong            7   3   0   4    3.0  1478  1468
  23 Frits van der Werff    7   1   2   4    2.0  1564  1674
  24 Jan Jonkheer           7   2   0   5    2.0  1474  1559
  25 Richard Sauer          7   2   0   5    2.0  1482  1554
  26 Martijn van Rees       7   1   1   5    1.5  1317  1500
  27 Thijs Witkamp          7   0   3   4    1.5  1322  1500
  28 Menno Koot             7   0   1   6    0.5  1085  120
 
 
  
  Prijswinnaars:
  
  Groep 1 (rating boven 1750):      Groep 2 (rating 1550 - 1750):
    1. Piet de Haas                   1. Kees Jongkind 
    2. Ronald Groot                   2. Mirza Bro
    3. Tjerk Sminia                   3. Peter Folkertsma


  Groep 3 (rating tot 1550):        Jeugdgroep:
    1. Jaap Limmen                    1. Mark Grondsma
    2. Dick Brugman                   2. Danny de Ruiter
    3. Jan de Jong                    3. Martijn van Rees